Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Operator w霩ka/pracownik hali – 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta!
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 16/04/2018 13:40:44
tydzie temu
Mondi Polska od 2002 roku oferuje prac na terenie Niemiec (nr lic 7268). Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dok豉da codzienne starania, aby dostarczy najlepsz opiek dla naszych pracownik闚 za granic.
Aktualnie poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

Miejsce pracy: Neumarkt (Niemcy)

Firma:
Oferujemy prac w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku Firmie, b璠帷ej liderem w zakresie produkcji materia堯w budowlanych. Obecnie do jednego z oddzia堯w poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko Operatora w霩ka wid這wego.

Opis stanowiska:

Obs逝ga w霩ka wid這wego czo這wego do 3 – 4 metr闚,
Za豉dunek i roz豉dunek towar闚 ci篹kich (od 1,5 do 2 ton),
Praca zar闚no w hali magazynowej, jak i na zewn徠rz,
Obs逝ga w霩ka typu Linde-Vorderstapler,
Praca zmianowa.

Od Kandydat闚 oczekujemy:

Uprawnienia do obs逝gi w霩k闚 wid這wych,
Do鈍iadczenia przy roz豉dunku i roz豉dunku towar闚 ci篹kich,
Gotowo軼i do samodzielnej pracy na magazynie na w霩ku wid這wym czo這wym do 3 – 4 m,
Komunikatywnej znajomo軼i j瞛yka niemieckiego,
Gotowo軼i do podj璚ia d逝gofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
Rzetelnego podej軼ia do wykonywanych obowi您k闚, odpowiedzialno軼i oraz lojalno軼i,
Mile widziane prawo jazdy kat.B a tak瞠 w豉sne auto.

W zamian za Twoje do鈍iadczenie oraz zaanga穎wanie oferujemy:

Stawk podstawow godzinow 11 euro brutto,a tak瞠 atrakcyjn premi dzienn,
Zorganizowane zakwaterowanie,
Kontrakt bezterminowy,
Zatrudnienie na umow o prac na niemieckich warunkach,
Terminowe przelewy, mo磧iwo嗆 pobierania zaliczek przez 6 miesi璚y od podj璚ia pracy, ju po 1 tygodniu pracy,
Wsparcie polskiego Koordynatora zar闚no w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dope軟ieniu formalno軼i zwi您anych z podj璚iem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urz璠ami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przes豉nie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpo鈔ednio na adres email: operator@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny:
500 456 300
Nie czekaj i ju dzi porozmawiaj z nami!

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zosta貫m poinformowany/poinformowana, i mog wycofa zgod w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest r闚nie 豉twe jak jej wyra瞠nie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia nr 7268.

Kontakt:
Mondi
Telefon:
500456300

Ods這n: 1

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin-ogloszenia.pl