Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Planista Materia逝
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/07/2018 08:36:53
tydzie temu
Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) dzia豉j帷a na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy zajmuj帷ej si produkcj komponent闚 do wiatrak闚, poszukuje odpowiednich kandydat闚 na stanowisko:

Zadania:
- Potwierdzanie nadchodz帷ych zam闚ie
- Utrzymanie odpowiednich zapas闚 materia逝 na magazynie
- Utrzymanie prognoz produkcji w pliku MRP
- Utrzymanie kontakt闚 z dostawcami
- Zarz康zanie dokumentacj

Wymagania:
- Wykszta販enie wy窺ze (logistyka lub pokrewne)
- Znajomo嗆 pakietu Office (w szczeg鏊no軼i Excel)
- Minimum 3 lata do鈍iadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomo嗆 豉鎍ucha dostaw
- Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego

Nasz klient oferuje:
- Umow o prac
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- S逝瘺owy telefon oraz komputer
- Przyjemn atmosfer w pracy

Lokalizacja: Szczecin

Kontakt: alicja.bobko@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV zawieraj帷e klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzib przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Informujemy, i kontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
Headhunters Sp.z.o.o.
Telefon:
914348888

Ods這n: 137

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin-ogloszenia.pl