Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Pracownik pralni Niemcy wymagany samoch鏚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/02/2018 11:26:54
tydzie temu
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta us逝gi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu proces闚 w tym proces闚 kadrowo-p豉cowych.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemys這wej, poszukujemy os鏏 na stanowisko:

Pracownik pralni przemys這wej z samochodem
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Bonn

OPIS STANOWISKA:
• sortowanie i sk豉danie prania
• za豉dunek i obs逝ga maszyn pior帷ych
• utrzymanie czysto軼i i porz康ku na magazynie
• przygotowywanie prania do prasowania

WYMAGANIA:
• do鈍iadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• ch耩 do pracy, sumienno嗆, rzetelno嗆
• zdolno軼i manualne i dobra sprawno嗆 fizyczna,
• podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego mile widziana,
• dyspozycyjno嗆
• w豉sny samoch鏚 (na potrzeby dojazdu do pracy)

OFERUJEMY:
• umowa o prac tymczasow z mo磧iwo軼i sta貫go zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• stawka: 9,23 €/h (Landy zachodnie)
• opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
• zapewnione bezp豉tne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie aplikacji:
- lub na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl