Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Ksi璕owa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/07/2018 08:36:58
tydzie temu
Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dzia豉j帷a na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, poszukuje kandydat闚 zainteresowanych podj璚iem pracy na stanowisku:

Ksi璕owa

Miejsce pracy – Chociwel (okolice), Zachodniopomorskie

Zakres obowi您k闚:
-odpowiedzialno嗆 za terminowe i prawid這we prowadzenie dokument闚 ksi璕owych,
- ksi璕owanie operacji gospodarczych (faktury, listy p豉c, amortyzacja, bilans),
- przygotowywanie przelew闚 i monitoring p豉tno軼i,
- sporz康zanie zestawie, sprawozda, raport闚 i analiz finansowych,
- przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT),
- kontakty i wsp馧praca z instytucjami zewn皻rznymi (US, ZUS, GUS, KRS i inne),
- inne zadania ksi璕owe oraz administracyjne.

Wymagania:
-wykszta販enie wy窺ze, preferowane kierunki ekonomiczne (finanse, ksi璕owo嗆, rachunkowo嗆),
- znajomo嗆 ustawy o rachunkowo軼i i prawa podatkowego oraz umiej皻no嗆 praktycznego stosowania przepis闚,
- dobra znajomo嗆 programu Comarch Optima oraz aplikacji MS Office,
- min. 5 lat do鈍iadczenia na podobnym stanowisku,
- dok豉dno嗆, rzetelno嗆, terminowo嗆, odpowiedzialno嗆.

Pracodawca oferuje:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac.

Zainteresowane osoby proszone s o przes豉nie CV na adres: dorota@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrze klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzib przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).
Kontakt:
Headhunters Sp. z o.o.
Telefon:
914348888

Ods這n: 183

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin-ogloszenia.pl