Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
M這dsza Ksi璕owa / M這dszy Ksi璕owy
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/07/2018 08:31:23
tydzie temu
Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta, mi璠zynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydat闚 zainteresowanych podj璚iem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy – Stargard, Zachodniopomorskie

Zakres obowi您k闚:
- kompletowanie i dbanie o prawid這wy przep造w dokument闚 ksi璕owych
- wystawianie faktur sprzeda篡
- sporz康zanie deklaracji Intrastat
- obs逝ga systemu SAP
- proste zadania sprawozdawcze
- raportowanie do prze這穎nego
- inne zadania ksi璕owe oraz administracyjne

Wymagania:
- wykszta販enie wy窺ze, preferowane kierunki ekonomiczne (finanse, ksi璕owo嗆, rachunkowo嗆)
- bardzo dobra znajomo嗆 j. angielskiego
- umiej皻no軼i analityczne
- dok豉dno嗆 i skrupulatno嗆
- do鈍iadczenie zawodowe

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o prac w stabilnej firmie, w strukturach o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich,
- mo磧iwo嗆 d逝gotrwa貫go zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy przes豉 CV na adres: dorota@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrze klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzib przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).
Kontakt:
HEADHUNTERS Sp. z o.o.
Telefon:
914348888

Ods這n: 200

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin-ogloszenia.pl