Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Mechanik pojazd闚 ci篹arowych – do przyuczenia
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 16/02/2018 14:21:55
2 dni temu
Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) dzia豉j帷a na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, centrum warsztatowego pojazd闚 ci篹arowych, poszukuje odpowiednich kandydat闚 na stanowisko:

Zadania:
- wykonywanie przegl康闚 technicznych i napraw pojazd闚
- sprawowanie bie膨cej kontroli sprawno軼i technicznej powierzonego sprz皻u
- wykonywanie polece prze這穎nego
- dbanie o czysto嗆 i porz康ek w warsztacie

Oczekiwania:
- uko鎍zenie szko造 o profilu mechanika samochodowa
- mile widziane do鈍iadczenie (licz si r闚nie odbyte praktyki)
- prawo jazdy kat. B i C
- ch耩 zdobycia do鈍iadczenia zawodowego oraz rozwijania zainteresowa zwi您anych z bran膨 motoryzacyjn i zapoznawania si z innowacyjnymi rozwi您aniami technologicznymi
- sumienno嗆 i zaanga穎wanie w wykonywanie powierzonych obowi您k闚

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umow o prac w pe軟ym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
- mo磧iwo嗆 przyuczenia do zawodu i podnoszenia swoich kwalifikacji przez uczestnictwo w szkoleniach bran穎wych
- mo磧iwo嗆 awansu

Lokalizacja: Szczecin Prawobrze瞠

Zainteresowane osoby prosimy przes豉 CV na adres: kadry@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrze klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzib przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).
Kontakt:
HEADHUNTERS Sp. z o.o.
Telefon:
914348888

Ods這n: 231

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin-ogloszenia.pl